Yara Naturals – невеличка сімейна майстерня етичного крафтового мила, шампунів та інших засобів догляду за шкірою та волоссям, виготовлених на травах Українських Карпат в містечку Косів. 

Yara Naturals - любить вашу шкіру, Карпати та поважає планету.

Для виготовлення мила ми використовуємо від 50% оливкової олії, щоб воно очищало, але не сушило шкіру. В більшості рецептів мил, оливкова олія попередньо настоюється на травах або у виготовленні мила ми використовуємо відвари трав. Тому наше мило максимально наповнене природою. Частину трав купуємо в аптеці, частину вирощуємо чи збираємо самі. Стараємося використовувати максимально місцеві трави, які ростуть в Україні – чебрець, звіробій, ісландський мох, іван-чай, календула, кропива та ін, щоб таким чином пропагувати їхню цінність.

Кольори мил – також повністю натуральні – на основі рослинних настоїв, глини, вугілля.  Наприклад олійна витяжка кропиви дає красивий ніжно-зелений відтінок, а відвар кореня марени красильної – насичені відтінки від лілового кольору до бордо.

Аромати мил – це суміші ефірних олій. Також маємо серію мил без ефірних олій для чутливої шкіри.

Ми не використовуємо в милі дешеву пальмову олію - виробництво пальмової олії пов’язують із вирубкою тропічних лісів – легенів планети, знищенням середовища існування рідкісних видів тварин та рослин. А ми за ліси – і тропічні, і карпатські праліси!

Мило варим гарячим способом - рослинні олії та добавки для догляду за шкірою додадуються в кінці хімічного процесу, не реагують із лугом, і відповідно більше зберігають своїх корисних властивостей.

Для шампунів вибираємо лише ті компоненти, які безпечні для людей та довкілля, а їхня якість підтверджена ECOCERT.

Пакування наших товарів є біорозкладним чи піддається переробці – папір, алюмінієві баночки. Адже для нас важливо, який ми по собі лишаємо слід.

Ми збираємо зразки рослин для Саду трав та розпочали будівництво власної майстерні-магазину, де плануємо також проводити майстеркласи, лекції для всіх охочих більше дізнатися про властивості трав та натуральний догляд за собою

Кожне ваше замовлення - це ще один крок до здійснення нашої мрії 

Дякуємо вам, що з нами!